Centrum Psychoterapii

lek. Krzysztof Bańczyk

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2016 roku związany zawodowo z Oddziałem Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie ukończył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii. W ramach pracy dydaktycznej w Collegium Medicum UJ prowadzi zajęcia
z polskimi i zagranicznymi studentami medycyny, a także prowadzi działalność dydaktyczną w Tarnowskiej Szkole Wyższej. Obecnie członek zespołu Zakładu Terapii Rodzin i Psychosomatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
Od początku założenia współtworzy zespół wspierający i pomagający studentom
w Studenckim Ośrodku Wsparcia i Adaptacji Uniwersytetu Jagiellońskiego- SOWA. Zajmuje się leczeniem psychiatrycznym osób dorosłych. Szczególnie bliska jest mu problematyka młodych dorosłych doświadczających kryzysu psychicznego. Prowadzi konsultacje w języku polskim i angielskim.

centrumpsychoterapii® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję