Centrum Psychoterapii

O nas

Oddajemy w Państwa ręce stronę Centrum Psychoterapii – miejsca stworzonego 30 lat temu przez grupę doświadczonych psychoterapeutów pracujących w Klinice Psychiatrii UJ i Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii, w którym pomoc uzyskały tysiące pacjentów.

Podążając za potrzebami poszerzamy dostępność do psychoterapii. Do naszego grona dołączają koleżanki i koledzy, pracujący w nurtach poznawczo-behawioralnym, integracyjnym, terapeuci pracujący z uzależnieniami a także konsultujący problemy seksuologiczne.
Pracownicy Centrum są lekarzami i psychologami. Wszyscy legitymują się doświadczeniem zawodowym pracy z różnymi problemami swoich pacjentów, posiadają certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Psychologicznego lub pozostają w trakcie podyplomowych studiów psychoterapii.


Orientacja stosowana w Centrum Psychoterapii i postępowanie terapeutyczne wywodzi się z tradycji Szkoły Krakowskiej i odwołuje do prac Antoniego Kępińskiego i Marii Orwid. Praca psychoterapeutyczna odbywa się pod superwizją kompetentnych superwizorów psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.


Otwieramy kwalifikacje do grupy psychoterapeutycznej, mając nadzieję, że na stałe znajdzie swoje miejsce w Centrum. Wzmacniamy także zespół psychologów pracujących z dziećmi.


Pozostając wierni tradycji tego szczególnego miejsca, mamy nadzieję, że te zmiany pozwolą Państwu lepiej zadbać o siebie i swoich bliskich.

centrumpsychoterapii® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję