Centrum Psychoterapii

O nas

Witamy w Centrum Psychoterapii i Psychiatrii w Krakowie – liderze branży świadczeń psychoterapeutycznych i psychiatrycznych na polskim rynku przez niemal 32 lata.
Jako pierwsze komercyjne Centrum Psychoterapii i Psychiatrii w Polsce, zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną, opartą na doświadczeniu klinicznym naszego wysoko wykwalifikowanego personelu. Centrum stanowi miejsce wsparcia dla osób zmagających się z różnymi wyzwaniami psychicznymi. Zostało założone przez grupę doświadczonych psychoterapeutów i psychiatrów, którzy pracowali w renomowanej Klinice Psychiatrii UJ oraz Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii. Przez lata działalności tysiące pacjentów znalazły u nas pomoc i wsparcie.

Jesteśmy dumni z naszej długotrwałej tradycji i ufamy, że dzięki naszym staraniom będziemy w stanie lepiej wspierać Państwa dbanie o siebie i swoich najbliższych.

Nasi specjaliści, z długoletnim doświadczeniem zdobytym w prestiżowych instytucjach, takich jak m.in. Szpital Uniwersytecki w Krakowie i Uniwersytet Jagielloński, stanowią solidną kadrę, gwarantując wysoki standard naszych usług.
Nasi pracownicy to lekarze, psychoterapeuci i psycholodzy, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z pacjentami o różnorodnych problemach.
Wszyscy legitymują się certyfikatami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Psychologicznego lub aktualnie uczestniczą w podyplomowych studiach psychoterapii.

W Centrum Psychoterapii i Psychiatrii, priorytetem od samego początku istnienia było i nadal jest zapewnienie najwyższej jakości udzielanych świadczeń medycznych.

W pracy z pacjentem czerpiemy z tradycji Szkoły Krakowskiej, opartej na badaniach i osiągnięciach wybitnych naukowców, takich jak m.in. Antoni Kępiński i Maria Orwid. Praca terapeutyczna jest poddawana superwizji.

Nasza oferta terapeutyczna obejmuje szeroki zakres usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów. Dążymy do kompleksowej opieki nad zdrowiem psychicznym, zapewniając wsparcie na każdym etapie leczenia. Naszym celem jest nie tylko skuteczność terapii, ale również komfort i zaufanie pacjenta do naszej kadry specjalistów.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zgłoszenia się do Centrum Psychoterapii
i Psychiatrii.

Dla nas liczy się każdy pacjent, każda historia i każda szansa na poprawę jakości życia.

centrumpsychoterapii® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję