Centrum Psychoterapii

dr n. med. Kinga Widelska

Od lat kieruje Oddziałem Klinicznym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Prowadzi psychoterapię oraz leczenie farmakologiczne dzieci i młodzieży, konsultuje rodziny. Jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia z psychiatrii w Collegium Medicum UJ.
mgr Agnieszka Turkot , absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistka psychologii klinicznej, psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Od 1996 roku pracuje w Klinice Psychiatrii Dorosłych CM UJ, gdzie zajmuje się psychoterapią indywidualną, grupową oraz diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną osób dorosłych. Od 2001 roku związana z Ambulatorium dla osób prześladowanych z przyczyn politycznych, przy Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadzi diagnozę pacjentów z PTSD. Pracuje w podejściu psychodynamicznym i egzystencjalnym (psychoterapia indywidualna osób dorosłych) oraz systemowym (psychoterapia par).

centrumpsychoterapii® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję