Centrum Psychoterapii

Warsztaty dla Rodziców

Trening umiejętności DBT dla rodziców

„Jak być rodzicem nastolatka, który przeżywa skrajne emocje” czyli jak używać umiejętności terapii dialektyczno behawioralnej, żeby pomóc nastolatkowi radzić sobie z emocjonalnymi wyzwaniami dojrzewania.

Jeśli jesteś rodzicem nastolatka lub młodego dorosłego przeżywającego silne emocje, sam możesz mierzyć się z całą pulą różnych uczuć: poczuciem beznadziei, bezradnością, strachem, frustracją, poczuciem winy, złością…
Być może Twoje dziecko przeżywa kryzys, jest w depresji, dokonuje samookaleczeń lub podejmuje próby samobójcze,
a Ty czujesz się w tym całkowicie zagubiony. I chociaż możesz mieć wrażenie, że nikt nie jest w stanie zrozumieć Twojej sytuacji i uczuć, wiedz, że nie jesteś sam. Wielu innych rodziców podziela twoje doświadczenia!
Chcemy Ci pomóc.


Od kilku lat wspieramy rodziców i nastolatków, ucząc ich umiejętności z zakresu terapii dialektyczno- behawioralnej (DBT). Pomagają one w rozpoznaniu i zaakceptowaniu własnych uczuć, lepszym rozumieniu nastolatka i jego przeżyć,
a także w dokonaniu zmian, które pozwolą na bardziej zrównoważone i skuteczne rodzicielstwo. Rodzice, którzy nauczyli się i praktykują te umiejętności, zgłaszają pozytywne zmiany w sobie i relacjach, na których opierają swoje rodzicielstwo. Warsztaty będą łączyć w sobie elementy psychoedukacji, treningu umiejętności oraz grupy wsparcia.
W zależności od stopnia poczucia bezpieczeństwa w grupie i otwartości uczestników, pozostawimy możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami przez uczestników warsztatu.

PROWADZENIE:
mgr Kaja Wieczorek-Socha – psycholożka, specjalistka psychologii klinicznej dzieci i młodzieży.
Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Absolwentka 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz szkolenia „DBT Comprehensive”.

mgr Kaja Wieczorek- Socha


lek. Bartłomiej Taurogiński – lekarz, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, specjalista psychoterapii dzieci
i młodzieży. Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Absolwent „Szkolenia całościowego systemowo-psychodynamicznego. Podejście zintegrowane”, studiów podyplomowych „Szkoła Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej Uniwersytetu SWPS” oraz szkolenia „DBT Comprehensive”.

lek. Bartłomiej Taurogiński

KIEDY:
CYKLICZNIE- O kolejnych terminach będziemy informować na bieżąco.

Liczba miejsc ograniczona.
Serdecznie zapraszamy!

CENA:
649,00 zł/osoba – płatność przelewem po potwierdzeniu rezerwacji.

Zapraszamy do kontaktu tel. +48 500 040 290

centrumpsychoterapii® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję